• Mgr. Eliška Studničková

  Tančím od dětství díky mé mamince, která mě k tanci přivedla. Tanec se pro mě stal součástí mého života a zároveň práci, kterou moc miluji. Mým splněným snem je založení TS NO LIMIT s mým manželem v roce 2011. Nyní se snažím být vedoucí, trenér a choreograf právě pro vás. Zakladatelka a předsedkyně TS No Limit. Trenérka a choreografka soutěžních profi skupin. Absolventka Pedagogické fakulty JU. Úspěchy: MISTR ČECH, VICEMISTR ČR, 3. na Mistrovství světa. Manager Agentury No Limit production.
  Kurzy: J3E, H2E, D1E, D1S + asistence MŠ
 • Simona Kysilková

  Jsem studentkou JČU na pedagogické fakultě. Od 4 let jsem se věnovala sportovnímu aerobicu a v 11 letech jsem přešla k modernímu tanci,který jsem si zamilovala. Zúčastnila jsem se úspěšně mnoha mezinárodních soutěží. Věnuji se výuce sóla, dua a malé skupiny v dětské kategorii. "Moc se těším na naše společné tréninky plné tance s zábavy."
  Kurzy: D3S, D2S, D1S2, mateřské školky
 • Bc. Anna Kuntová

  Od dětství se věnovala různým druhům tance a aerobicu, přičemž v roce 2006 se pro ni stal disco a street dance srdcovou záležitostí. Stala se vícemistryní ČR. V současné době vede kurzy pro dospělé. V minulých letech vedla také kurzy dětské kategorie, jak na soutěžní tak přípravné úrovni a v MŠ. Je studentkou Karlovy univerzity. "Doufám, že pro vás tréninky budou zábavou a odlehčením všedního dne, tanec se stane vaší součástí a užijeme si každou taneční chvilku naplno!"
  Kurzy: Street 3, B1A
 • Tereza Tlačilová

  Od dětství jsem se věnovala moderní gymnastice, kterou jsem dělala 7 let. V TS No Limit jsem už od jeho založení, kde se hlavně věnuji disco dance a nově i street dance. Mezi mé největší úspěchy patří tituly vicemistra ČR a vicemistra Evropy. "Těším se na společné tréninky a doufám, že tanci podlehnete stejně jako já."
  Kurzy: J2T, Street 1
 • Bc. Jiří Studnička

  Zakladatel TS No Limit, trenér a choreograf soutěžních skupin. Absolvent Pedagogické fakulty JU. Své dlouholeté zkušenosti se Street dance i Disco dance ve spojení s pedagogickým vzděláním dokáže na svých hodinách stoprocentně využít a předat další generaci tanečnic a tanečníků. Úspěchy: Mistr ČR ve street dance show jako tanečník i choreograf.
  Kurzy: S2J
 • Ing. Ornela Ernstová

  Tančila jsem již v mateřské škole na pohybovce pro děti, postupně jsem se dostala až ke společenským tancům, závodně jsem tančila latinskoamerické i standartní tance a to více než 10 let. Po studiu na vysoké škole jsem chtěla zkusit něco nového a přihlásila se na modern and contemporary dance, který mi dává svobodu vyjádřit pohybem pocit, náladu, vystihnout skladbu a hlavně si tanec užít. V moderně jsem se stala i mistryní Čech a vicemistryní ČR. „Tanči, dokud můžeš! A vždycky tak, aby Tě to bavilo. Těším se na společné tréninky a na to, že Vám budu moci předat kus mé radosti a nadšení z tance.“
  Kurzy: M2O
 • Zuzka Hudáčková

  V tanečním studiu tančí již od založení, tanec pro ní znamená vše a má k němu silnou vášeň. Tancuje už odmalička. Věnuje se stylu disco show a disco dance. Tančila duo i malé skupinky. Tuto sezónu bude působit jako asistentka a na všechny tréninky s dětmi se moc těší a doufá, že si to společně užijete.
  Kurzy: Asistentka kurzů
 • Klárka Daňková

  Tančí 7 let disco dance a disco show, v TS No Limit je od založení. Mezi její největší úspěchy patří vicemistryně, 2.vicemistryně ČR a mistryně Evropy v duu. "Těším se na společně protančené tréninky."
  Kurzy: Asistentka kurzů
 • Michaela Kutláková

  Je bývalá tanečnice studia No Limit. Tanci se věnovala 8 let a nyní nám pomáhá s organizací a administrativou pro TS. Studuje ekonomickou fakultu Jihočeské univezity v Českých Budějovicích. Spolupráce s No Limit Production.
 • Denisa Pilařová

  S tancováním začala ve svých 7 letech. Do roku 2006 se věnovala především disco dance, ale ve 14 letech postupně přešla na street dance.  Mezi její nejoblíbenější styly patří např. hip hop, house dance, locking nebo vogue. Její největší úspěchy je např. účast ve finále soutěže Tanečník roku - My city, my stage v all style battle nebo účast na mistrovství ČR. 
  Kurzy: S2J
 • Bc. Lucka Režná

  Tanci se věnuje více než 10 let a jako lektorka působí v TS No Limit již od jeho založení. V dětství se věnovala vrcholové sportovní gymnastice. Vede sekci taneční ligy a je choreografkou sól, duet i malých skupin. Její tanečníci v loňském roce vybojovali tituly MISTŘI ČECH, VICEMISTŘI ČR A 2. VICEMISTŘI ČR. V současné době studuje psychologii na Univerzitě Karlově v Praze, s tanečním studiem však i nadále spolupracuje externě. "Tanec je pro mě vášní a věřím, že mu podlehnete stejně jako já."
  Kurzy: Externě J2T a M2O