Jak si vybrat kurz?

 

 

Vyberte si pro sebe ten ideální kurz podle věku, intenzity a zkušeností, které s tancem máte. V nabídce naleznete tři kategorie tanečních konceptů: Tanec pro radost, Taneční cesta a Tancem žiju. 

Tanec pro radost

Do tanečního kurzu z konceptu Tanec pro radost se může přihlásit široká veřejnost, noví nadšenci pro tanec, bez nutné účasti na náboru nebo letním soustředění. Tento koncept je určen pro tanečníky, kteří jsou začátečníky, nebo mírně pokročilými a není jejich záměrem se stát v této sezóně profi tanečníkem. Tanec berou jako zážitek, užívají si radost z pohybu a chtějí se cítit součástí naší komunity.

Taneční cesta

Kurzy z konceptu Taneční cesta jsou určené pokročilým nebo začínajícím tanečníkům, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat své taneční hranice. Členové se učí tančit prostorově v choreografii a zároveň posouvají svoji taneční techniku na vyšší úroveň. Trénují 2x týdně, během sezóny je bude čekat WINTER DANCE SESSION (zimní soustředění s externím lektorem), kde svou techniku budou moci ještě zlepšit a na konci sezóny se zúčastní i vystoupení v divadle či soutěže, dle jejich taneční výkonnosti v dané sezóně.

Taneční choreografii tvoří až během jara 2025. Až se tanečníci budou cítit připraveni, jak fyzicky tak psychicky, mohou nastoupit v dalších letech do konceptu TANCEM ŽIJU a pokračovat na své cestě k tomu stát se profi tanečníkem.

Tancem žiju

Koncept Tancem žiju je určen pro členy, kteří se cítí být tanečníkem tělem i duší. Věnují se práci na svém tanečním projevu i mimo pravidelný tréninkový plán. Umí pracovat se svou motivací a sebevědomím, vystupovat na veřejnosti a sdílí své nadšení k tanci s dalšími lidmi.

Velkou část své taneční cesty již ušli a budují si svůj individuální taneční projev, dávají energii do komunity a inspirují tak méně zkušené tanečníky. Tito tanečníci jdou příkladem, pomáhají si navzájem, jsou otevřeni novým výzvám a mají zájem se neustále posouvat jak v taneční technice, tak v osobním rozvoji.