Nabídka služeb

Nabízíme vám celé spektrum služeb pro vaši akci v oblastech choreografie, tance a organizace. Pro konkrétní požadavky je ale nejlepší osobní kontakt. Stačí si domluvit nezávaznou schůzku a společně připravíme vše dle vašich přání. Ať už jde o taneční vystoupení, choreografii nebo tanec na míru, vždy vám rádi pomůžeme.

No Limit Production

Agentura No Limit production

Potřebujete-li zorganizovat jakýkoliv event, obraťte se na agenturu Elišky Studničkové s názvem No Limit production. Profesionalita, originalita a spolehlivost. Více na www.nolimitproduction.cz

Taneční vystoupení

Máme pro vás připraveny moderní choreografie ve stylu street dance v počtu 3 – 24 tanečníků, které se hodí pro maturitní plesy, firemní večírky nebo módní přehlídky. Můžeme vám ovšem vytvořit i choreografie na míru v jakémkoliv počtu a pro jakoukoliv příležitost.

Choreografie na míru

Hledáte choreografa na svatební tanec? Pořádáte akci, kde byste rádi pro své klienty uspořádali taneční workshop jako formu zábavy vašeho eventu? Neváhejte nám napsat vaší představu a naši lektoři se vám rádi budou věnovat.

Choreografie maturitních nástupů, předtančení a půlnočních překvapení

Chcete mít originální začátek vašeho plesu? Nevíte si rady? Postavíme vám choreografii, která zapadne do tématu vašeho plesu. Rádi za vámi přijdeme do třídy a probereme vaše témata, nápady či rekvizity k choreografii.

Koordinátorka maturitního plesu

Koordinátorka má na starosti hladký průběh plesu a umožňuje tak maturantům, aby si svůj ples pořádně užili a odpadly jim starosti s organizací v den plesu. Koordinátorka i s asistentkou jsou s vámi od 17h do půlnoci.