Tanec
pro radost

Do tanečního kurzu z konceptu Tanec pro radost se může přihlásit široká veřejnost, noví nadšenci pro tanec, bez nutné účasti na náboru nebo letním soustředění. Tento koncept je určen pro tanečníky, kteří jsou začátečníky, nebo mírně pokročilými a není jejich záměrem se stát v této sezóně profi tanečníkem. Tanec berou jako zážitek, užívají si radost z pohybu a chtějí se cítit součástí naší komunity.

Jako TSNL člen získáváš:

  • taneční lekce, které probíhají v moderním tanečním sále
  • lekce vedené proškolenými  trenéry, kteří se neustále vzdělávají a sledují trendy v tan. světě
  • možnost být součástí svého týmu a procesu tvorby choreografie 
  • možnost účastnit se battle párty či Záv. taneční show v divadle (červen 2025), kromě kurzu FIRST STEPS – zde bude ukončení formou vystoupení v TSNL
  • možnost účastnit se NL waves – vzdělávací koncept, letního soustředění (není součástí ceny členství)
  • možnost stát se součástí komunity TSNL
  • práci na osobním rozvoji

First steps tancovani pro deti

First Steps

Základní informace: 6 – 7 let 5ti leté děti po domluvě 3 700 KčČástka za jednu lekci: cca 100 Kč
Čas a místo konání kurzu: Čt 16:00 – 17:00 • Lidická

Taneční průprava a základy pohybu pro děti. Lekce je koncipovaná tak, aby z ní děti odcházely nadšené se zájmem učit se něco nového. V 8 letech by měly být připravené na to, aby si vybraly, kudy se bude ubírat jejich taneční cesta. Zda budou pokračovat v Tanci pro radost a nebo vyzkouší koncept Taneční cesta.

V tomto kurzu čeká rodiče 2x do roka vystoupení v tanečním studiu (Vánoce a Závěr roku). Pracujeme na seznámení s principy našeho tanečního studia a na jejich dodržování.

love dance and joy tanec pro deti

Love, Dance & Joy

Základní informace: 8 – 11 let 3900 KčPrůměrně cca 105 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Čt 17:00 – 18:15 • Lidická

Kurz je určen začínajícím tanečníkům, kteří by se rádi naučili základní kroky street dance stylů, rytmiku a vstoupili do tanečního světa. Hlavní cílem je zvýšit zájem účastníků kurzu o tancování a zdravý pohyb. Do budoucna je možné na tyto základy navázat v kurzu z konceptu Taneční cesta.

Tanečníci se také naučí základům tvorby choreografie a se svým trenérem budou pracovat i na pochopení principů tanečního studia NL. Účastníci kurzu vystoupí se svou choreografií na Závěrečné taneční show NL v červnu.

Teen beginers tanecni kurz pro deti

Teen Beginners

Základní informace: 12 – 15 let 3700 KčPrůměrně cca 100 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 16:00 – 17:00 • Lidická

Kurz určený pro všechny, kteří chtějí začít tančit nejmodernější styl, street dance. V tomto kurzu nezáleží na zkušenostech, ale na nadšení, se kterým na trénink přijdete. Užijete si spoustu zábavy a hlavně se naučíte základy street dance pod vedením našich trenérů.

V tomto kurzu se tanečníci mimo jiné seznámí i se základy tvorby choreografie. Se svým trenérem si představí principy tanečního studia NL a budou společně pracovat na jejich osvojení. Účastníci kurzu vystoupí se svou choreografií na Závěrečné taneční show NL v červnu.

Teen beginers tanecni kurz pro deti

Dance Experience

Základní informace: 18+ let 4900 KčPrůměrně cca 132 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: St 18:45 – 20:00 • Lidická

Pro všechny, kteří chtějí tančit nejmodernější styl street dance. V tomto kurzu nezáleží na zkušenostech, ale na nadšení, které si s sebou na lekce přinesete. S trenérkou se budete věnovat stylům: MTV DANCE, HIP HOP, WHACK A DALŠÍM. Kurz je určen tanečníkům, kteří si cení a respektují rozmanitost a různorodost v rámci tanečního kurzu.Těšit se můžete na skvělou partu a zážitky po celý rok, který bude zakončený vystoupením na Závěrečné taneční show NL v červnu.