Taneční cesta

Kurzy z konceptu Taneční cesta jsou určené pokročilým nebo začínajícím tanečníkům, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat své taneční hranice. Členové se učí tančit prostorově v choreografii a zároveň posouvají svoji taneční techniku na vyšší úroveň. Trénují 2x týdně, během sezóny je bude čekat WINTER DANCE SESSION (zimní soustředění s externím lektorem), kde svou techniku budou moci ještě zlepšit a na konci sezóny se zúčastní i vystoupení v divadle či soutěže, dle jejich taneční výkonnosti v dané sezóně. Taneční choreografii tvoří až během jara 2025.

Až se tanečníci budou cítit připraveni, jak fyzicky tak psychicky, mohou nastoupit v dalších letech do konceptu TANCEM ŽIJU a pokračovat na své cestě k tomu stát se profi tanečníkem.

Jako TSNL člen získáváš:

  • taneční lekce, které probíhají v moderním tanečním sále
  • lekce vedené proškolenými  trenéry, kteří se neustále vzdělávají a sledují trendy v tan. světě
  • možnost být součástí svého týmu a procesu tvorby choreografie 
  • možnost účastnit se battle párty či Záv. taneční show v divadle (červen 2025), kromě kurzu FIRST STEPS – zde bude ukončení formou vystoupení v TSNL
  • možnost účastnit se NL waves – vzdělávací koncept, letního soustředění (není součástí ceny členství)
  • možnost stát se součástí komunity TSNL
  • práci na osobním rozvoji

Pokud se staneš členem kurzu z konceptu Taneční cesta, získáš navíc:

  • možnost závěrečnou choreografii trénovat i ve velkých sportovních halách a tělocvičnách – zlepšovat svou prostorovu techniku 
  • účast na zimním soustředění – novinkou bude vzdělávací koncept WINTER DANCE SESSION (není součástí ceny členství) – kde se setkáš s externím lektorem a budeš mít možnost s ním pracovat na své taneční technice
  • účast na min. 1 pohárové soutěži se svou choreografií
First steps tancovani pro deti

Dance Beginners

Základní informace: 7 – 11 let (r.n. 2014 a mladší)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2025 7 500 KčČástka za jednu lekci: cca 103 Kč
Čas a místo konání kurzu: St 14:45 – 15:45 • Lidická Čt 14:45 – 16:00 • Lidická

Taneční kurz z konceptu Taneční cesta je určen pro začínající nebo pokročilé tanečníky, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat své taneční hranice. Hlavním cílem kurzu je zlepšit taneční techniku. Pro tento kurz jsme proto připravili WINTER DANCE SESSION (zimní soustředění s externím lektorem – není v rámci čl.příspěvku), kde se tanečníci budou dále individuálně vzdělávat, tato akce je uzavřena pouze pro naše členy.

Tým společně s trenérem bude také stavět taneční choreografii, se kterou budou mít možnost zúčastnit se jedné pohárové soutěže ke konci sezóny. Tým si tak vyzkouší, jaké je vystupovat veřejně před diváky a pozná i atmosféru soutěží. Dále se také budou účastnit Závěrečné taneční show v divadle. Trenér zde bude s týmem společně pracovat na individuálním uměleckém projevu a dalších vizích z konceptu Taneční cesta.

love dance and joy tanec pro deti

Urban Dancers

Základní informace: 12 – 14 let (r.n. 2011-2013) Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2025 7900 KčPrůměrně cca 109 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 17:00 – 18:15 • Lidická Čt 16:30 – 18:00 • TV

Taneční kurz z konceptu Taneční cesta je určen pro začínající nebo pokročilé tanečníky, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat své taneční hranice. Hlavním cílem kurzu je zlepšit taneční techniku. Pro tento kurz jsme proto připravili WINTER DANCE SESSION (zimní soustředění s externím lektorem – není v rámci čl.příspěvku), kde se tanečníci budou dále individuálně vzdělávat. Tato akce je uzavřena pouze pro naše členy.

Tým společně s trenérem bude také stavět taneční choreografii, se kterou budou mít možnost zúčastnit se jedné pohárové soutěže ke konci sezóny. Tým si tak vyzkouší,  jaké je vystupovat veřejně před diváky a užije si soutěžní atmosféru. Tanečníci se také zúčastní Závěrečné taneční show v divadle. Trenér zde bude s týmem společně pracovat na individuálním uměleckém projevu a dalších vizích z konceptu Taneční cesta.

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými tanečními kroky, protažením celého těla a účastníci kurzu budou také spolu s trenérem pracovat na osobním rozvoji. Mají také možnost účastnit se letního soustředění.

Teen beginers tanecni kurz pro deti

Groove Gang

Základní informace: Od 15 let (r.n. 2010 a starší)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2025 7900 KčPrůměrně cca 109 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 18:15 – 19:30 • Lidická Čt 16:30 – 18:00 • TV

Taneční kurz z konceptu Taneční cesta je určen pro začínající nebo pokročilé tanečníky, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat své taneční hranice. Hlavním cílem kurzu je zlepšit taneční techniku. Pro tento kurz jsme proto připravili WINTER DANCE SESSION (zimní soustředění s externím lektorem – není v rámci čl. příspěvku), kde se tanečníci budou individuálně vzdělávat. Tato akce je uzavřena pouze pro naše členy.

Tým společně s trenérem bude také stavět taneční choreografii, se kterou budou mít možnost zúčastnit se jedné pohárové soutěže ke konci sezóny. Tým si tak vyzkouší,  jaké je to vystupovat veřejně před diváky a užije si i atmosféru soutěží. Dále se také tito tanečníci budou účastnit Závěrečné taneční show v divadle. Trenér zde bude s týmem společně pracovat na individuálním uměleckém projevu a dalších vizích z konceptu Taneční cesta.

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými kroky, protažením celého těla a účastníci kurzu budou také spolu s trenérem pracovat na osobním rozvoji. Mají také možnost účastnit se letního soustředění.