O nás

„V No Limitu jsou na prvním místě tanečnice a tanečníci. Láska k tanci nás spojuje a vytváří jedinečnou atmosféru. Přátelství, která u nás navážeš, ti zůstanou na celý život. Proto neváhej a staň se Limiťákem. S námi ZAŽIJEŠ VÍC!“

Mgr. Eliška Studničková

Vedoucí, TS No Limit

Principy tanečního studia

Pokud chceš být naší součástí, cti tyto principy, se kterými byla naše komunita vytvořena.

Soudržnost

Jsi součástí týmu a proto nezapomeň, že na parketě nejsi vždy sám. Svými činy a přístupem ovlivňuješ i ostatní.

Úcta a pokora

Uznávej, že každý má svou jedinečnost v myšlenkách, nápadech či tanci, a buď pokorný ke všem z nás.

Pozdrav

Každý se chce cítit jako součást komunity a pozdrav s úsměvem je to nejmenší, co pro to můžeš udělat.

No Limit

Jediným limitem jsi ty sám. Když budeš chtít, můžeš překonat sám sebe.

Přístup

Mluv otevřeně a buď upřímný. Nejednej za něčími zády. Buď odvážný a řeš problémy z očí do očí, jedině tak to vyřešíš.

Seberozvoj

Posouvej své hranice. Vzdělávej se sám i mimo taneční trénink. Více poslouchej hudbu, hledej svůj styl a inspiraci.

Galerie studia na Lidické

Historie tanečního studia

Taneční studio No Limit bylo založeno v roce 2011 Eliškou Studničkovou (tehdy Vackovou) a Jiřím Studničkou. Cílem bylo přijít s novým tanečním studiem, kde by na prvním místě byli tanečníci a tanečnice a nikoliv jen snaha o co nejvyšší umístění na soutěžích. Od založení je tedy důraz kladen především na osobní způsob vedení tanečních kurzů. Tanečníci do nového studia mají chodit nejenom kvůli výkonu, ale i kvůli dobré partě a relaxaci.

Na jaře roku 2011 tedy bylo založeno TS No Limit a první akcí, která byla novým studiem organizována, bylo letní taneční soustředění ve Zbraslavicích. S jednou Hi-Fi věží, svačinami na týden, zdravotníkem a cca 22 tanečníky vyrazili Eliška s Jirkou na první soustředění.

Souběžně s tím se založily internetové stránky a Facebookový profil, hledaly se prostory a připravovaly všechny administrativní podklady. První prostory nakonec byly v Riegrově 51,Č.B. Pronajímaly se sály a jedna kancelář, která byla zároveň šatnou. Plánováno bylo s naplněním kurzů v celkovém počtu cca 60 tanečníků a nakonec se první rok přihlásil skoro dvojnásobek. Naplnily se tedy všechny věkové kategorie soutěžních kurzů a k tomu se přidal i přípravný kurz juniorů a nesoutěžní kurzy.

Vzhledem k množství tanečníků se začaly zaučovat i nové lektorky (Lenka Palíšková, Lucie Režná a Tereza Chromčáková). Od té doby se stále hledají noví talentovaní tanečníci, které by práce na trénincích bavila a cíle tanečního studia by předávali dál.

Dnes již studio sídlí na Lidické v Č. Budějovicích, a zároveň probíhají některé lekce i v tělocvičně. Rozrostlo se vše: členská základna, lektorský tým, prostory, medaile a poháry.

Studio v ulici K. Weise (do r. 2023)