O nás

Taneční studio No Limit bylo založeno v roce 2011 Eliškou Studničkovou (tehdy Vackovou) a Jiřím Studničkou. Cílem bylo přijít s novým tanečním studiem, kde by na prvním místě byli tanečníci a tanečnice a nikoliv jen snaha o co nejvyšší umístění na soutěžích. Od založení je tedy důraz kladen především na osobní způsob vedení tanečních kurzů. Tanečníci do nového studia mají chodit nejenom kvůli výkonu, ale i kvůli dobré partě a relaxaci.

Na jaře roku 2011 tedy bylo založeno TS No Limit a první akcí, která byla novým studiem organizována, bylo letní taneční soustředění ve Zbraslavicích. S jednou Hi-Fi věží, svačinami na týden, zdravotníkem a cca 22 tanečníky vyrazili Eliška s Jirkou na první soustředění.

Souběžně s tím se založily internetové stránky a Facebookový profil, hledaly se prostory a připravovaly všechny administrativní podklady. První prostory nakonec byly v Riegrově 51,Č.B. Pronajímaly se sály a jedna kancelář, která byla zároveň šatnou. Plánováno bylo s naplněním kurzů v celkovém počtu cca 60 tanečníků a nakonec se první rok přihlásil skoro dvojnásobek. Naplnily se tedy všechny věkové kategorie soutěžních kurzů a k tomu se přidal i přípravný kurz juniorů a nesoutěžní kurzy.

Vzhledem k množství tanečníků se začaly zaučovat i nové lektorky (Lenka Palíšková, Lucie Režná a Tereza Chromčáková). Od té doby se stále hledají noví talentovaní tanečníci, které by práce na trénincích bavila a cíle tanečního studia by předávali dál.

Dnes již studio sídlí na Lidické v Č. Budějovicích, ale zároveň probíhají kurzy i v sále v ulici K. Weise (blízko IGY). Rozrostlo se vše: členská základna, lektorský tým, prostory, medaile a poháry.

Těší nás, že s námi tančíte a vážíme si vašeho zájmu.

Přihláška