Taneční kurzy street dance 2023/24

V tanečních kurzech TS No Limit v Českých Budějovicích se naučíte tančit ty nejmodernější taneční styly současnosti. Zaměřujeme se na Street Dance, což je nyní nejpopulárnější styl tance, který znáte z hudebních klipů, filmů, videí na YouTube apod. Abyste mohli chodit do našich tanečních kurzů, je třeba se stát členem tanečního studia.

Co získáte v rámci členství v TSNL?

Lekce se konají v moderním a designovém tanečním sálu TSNL se zrcadly, pro některé soutěžní kurzy se technické tréninky konají v TV GJVJ. Taneční lekce vedou proškolené trenérky, které se neustále vzdělávají, sledují trendy v tanečním světě a snaží se je na lekcích předávat tanečnicím i tanečníkům. Možnost účastnit se akcí pořádaných TSNL – Halloween párty, vánoční battle, divadelní taneční show apod. Pro soutěžní týmy workshopy s externími trenéry – profesionální tanečníci a choreografové z ČR i ze světa. V soutěžních týmech – účast na soutěžích CZECH DANCE ORGANIZATION, TANEČNÍ SKUPINA ROKU, či jiné pohárové soutěže. Možnost účastnit se letního soustředění (není součástí členství).

t

Jak začít tančit v TS No Limit

Vyberte si kurz z naší nabídky na této stránce.

Vyplňte a odešlete online přihlášku.

Zaplaťte členský příspěvek v termínu od 1.9.2023, dle pokynů, které vám zašleme emailem po přijetí přihlášky. Platby můžeme přijímat až od září 2023, dle našeho kalendářního roku.

Přijďte na zahájení taneční sezóny v týdnu od 11.9.2023, dle rozpisu kurzů.

Organizace kurzů

Všechny lekce nesoutěžních kurzů a většina lekcí soutěžních kurzů probíhá v prostorách TS No Limit v budově na Lidické 1272/240, České Budějovice (zastávka MHD náměstí Bratří Čapků). Vybrané soutěžní kurzy mají druhý technický trénink v prostorách TV GJVJ.

Sál na Lidické je vybaven zrcadly a tanečním povrchem.

Taneční sezóna a cena

Výuka začíná v týdnu od 11.9.2023 a končí 18.6.2024.

Přečtěte si podmínky účasti na kurzech.

Cena

Členský příspěvek je uvedený u každého kurzu a je na celou taneční sezónu viz. podmínky účasti na kurzech.

Díky zaplacení členského příspěvku se stanete součástí zapsaného spolku (vybraného kurzu) a můžete využívat členství v TSNL, které, dle výše čl. příspěvku, obsahuje počet tréninků, workshopů a dalších akcí.

Nabídka tanečních kurzů

Vyberte si svůj kurz podle věku, intenzity a zkušeností, které s tancováním máte. V nabídce naleznete tři kategorie tanečních kurzů: soutěžní, přípravné a základní. Soutěžní kurzy jsou určeny pro pokročilé i začínající tanečnice a tanečníky, tréninky probíhají 2x týdně, během roku se jezdí na cca 3 – 4 soutěže a vystupuje se na Závěrečné show. Přípravné kurzy  jsou určeny pro začátečníky (budoucí soutěžní tanečníky, kteří se chtějí naučit základům), trénink je 1x týdně a na závěr roku se vystupuje na Závěrečné show. Základní kurzy  jsou určeny pro všechny, kteří chtějí tančit především pro radost, trénink je 1x týdně a na závěr roku se vystupuje na Závěrečné show.

Termín konání závěrečné taneční show obdrží členové v září 2024 v rámci kalendáře výuky.

Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Filtr kurzů:

Future Generation

FUTURE GENERATION

Základní informace: Soutěžní kurz 8 – 12 let (r.n. 12 a mladší)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 7450 KčPrůměrně cca 70 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Po 16:15 – 17:30 • Lidická St 15:00 – 16:30 • Lidická

Soutěžní kurz pro pokročilé tanečníky, kteří se chtějí naučit novým stylům street dance. (ideální pro tanečníky ze soutěžního kurzu KIDS+)  Využijí i možnost výuky od externích lektorů na workshopech v rámci čl. příspěvku (2 workshopy v ceně).

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými tanečními kroky, protažením celého těla, dále se děti naučí choreografii a někdy dostávají taneční úkoly. Děti se zúčastňují zimního soustředění, kde trenér dotvoří choreografii cca 3min. a s tou pak děti vystupují na vybraných soutěžích a závěrečné taneční show, kterou TSNL každoročně pořádá.

Vybraní tanečníci vystupují na různých komerčních akcích (plesy, večírky apod.).

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 500,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Kapacita kurzu je naplněna.

Kids plus

KIDS +

Základní informace: Soutěžní kurz 7 – 11 let (r.n. 13 a mladší)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 6700 KčPrůměrně cca 70 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Po 15:00 – 16:15 • Lidická St 16:30 – 17:45 • Lidická

Soutěžní kurz pro pokročilé a začínající tanečníky, kteří se chtějí naučit novým stylům street dance.

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými kroky, protažení celého těla, dále se děti naučí choreografii a někdy dostávají taneční úkoly. Děti se zúčastňují zimního soustředění, kde trenér vytvoří choreografii cca 3 min. a s tou pak děti vystupují na vybraných soutěžích a závěrečné taneční show, kterou TSNL každoročně pořádá.

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 500,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Kapacita kurzu je naplněna.

Cool Crew

COOL CREW

Základní informace: Soutěžní kurz 14 – 16 let (r.n. 08-10)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 7700 KčPrůměrně cca 66 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Čt 18:00 – 19:30 • GJVJ Pá 15:00 – 16:30 • Lidická

Kurz je určen nadšeným pokročilým a profi tanečníkům. Hlavní náplní kurzů je výuka stylů street dance. Důraz je kladen na rytmiku, naučení kroků a muzikalitu. Tyto tanečníky budeme učit i samostatné tvorby a free style. Využijí i možnost výuky od externích lektorů na workshopech v rámci čl. příspěvku (2 workshopy v ceně).

Tanečníci se účastní 3 – 4 soutěží + závěrečné taneční show TSNL. Využijí i možnost výuky od externích lektorů na workshopech v rámci čl. příspěvku. Cílem je se stát kvalitním tanečníkem ovládající více tanečních stylů. Vybraní tanečníci vystupují na komerčních akcích (plesy, večírky apod.).

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 500,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Kapacita kurzu je naplněna.

SoReal Group

SOreal GROUP

Základní informace: Soutěžní kurz 12 – 14 let (r.n. 10-12)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 6900 KčPrůměrně cca 65 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 17:00 – 18:15 • Lidická Čt 18:00 – 19:30 • GJVJ

Kurz je určen mírně pokročilým tanečníkům, kteří se chtějí naučit novým tanečním stylům moderního street dance.

Důraz je kladen na rytmiku, naučení základních kroků a muzikalitu.

Tanečníci se zúčastní zimního soustředění, kde trenér vytvoří choreografii cca 3min. a s tou pak vystupují na vybraných soutěžích a závěrečné taneční show, kterou TSNL každoročně pořádá.

Tento kurz bude veden formou zábavy a poznávání nejmodernějších trendů v tanečním světě.

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 499,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Možnost se dopřihlásit individuálně po dohodě na mail@tsnolimit.cz / telefonicky

SRG Basic

SOreal GROUP Basic

Základní informace: Soutěžní kurz 13 – 16 let (r.n. 08-11)Věky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 6700 KčPrůměrně cca 70 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Po 18:00 – 19:15 • GJVJ Čt 17:00 – 18:15 • Lidická

Kurz je určen začátečníkům a novým nadšencům zkusit nové styly street dance. (vhodné pro tanečníky z přípravek TSNL)

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými kroky, protažení celého těla, dále se děti naučí choreografii a někdy dostávají taneční úkoly. Tanečníci se zúčastňují zimního soustředění, kde trenér vytvoří choreografii cca 3min. a s tou pak děti vystupují na vybraných soutěžích a závěrečné taneční show, kterou TSNL každoročně pořádá.

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 499,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Možnost se dopřihlásit individuálně po dohodě na mail@tsnolimit.cz / telefonicky

Street Swaggers

Street Swaggers

Základní informace: Soutěžní kurz Od 16 let, r.n. 08 a staršíVěky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 6700 KčPrůměrně cca 70 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Po 18:00 – 19:15 • GJVJ Čt 18:15 – 19:30 • Lidická

Kurz je určen mírně pokročilým tanečníkům.

Každá lekce je tvořena rozcvičkou, novými kroky, protažení celého těla, dále se děti naučí choreografii a někdy dostávají taneční úkoly. Tanečníci se zúčastňují zimního soustředění, kde trenér vytvoří choreografii cca 3min. a s tou pak děti vystupují na vybraných soutěžích (min. 1 za tan.sezónu) a závěrečné taneční show, kterou TSNL každoročně pořádá.

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 500,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Kapacita kurzu je naplněna.

A-Team

A – TEAM CREW

Základní informace: Soutěžní kurz Od 17 let, r.n. 07 a staršíVěky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 7400 KčPrůměrně cca 70 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 18:15 – 19:45 • Lidická Pá 16:30 – 17:45 • Lidická

Kurz je určen pokročilým a profi tanečníkům. Hlavní náplní kurzů jsou styly street dance ( choreo, hip hop, house dance a další..) Tanečníci tohoto kurzu by se měli stát inspirací pro budoucí generaci tanečníků. Měli by se sami chtít vzdělávat ještě nad rámec kurzu.

Během roku budou natáčet videa různých choreografií (sdíleno na soc. sítích), které se naučí na trénincích a tím získávat další zkušenosti. Využijí i možnost výuky od externích lektorů na workshopech v rámci čl. příspěvku (2 workshopy v ceně). Cílem je se stát kvalitním tanečníkem ovládající více tanečních stylů. Pracovat budeme i na sebevědomí na parketě. Tento tým se zúčastní jarní tour se svou choreografií, na které se bude pracovat na zimních soustředěních. Vybraní tanečníci vystupují na komerčních akcích (plesy, večírky apod.)

Možnost účastnit se letního soustředění.

Rodinná sleva: Pokud tančí více než jeden člen jedné rodiny, získáváte slevu 500,- Kč na druhý čl. příspěvek soutěžního kurzu.

Kapacita kurzu je naplněna.

Hip Hop Unite

Hip Hop Unite – DVK, JVK

Základní informace: Soutěžní kurz 8 – 18 letVěky se počítají podle toho, jakého věku dosáhne tanečník k 31.12.2024 1800 KčPLATBA DO 31.10.2023
Čas a místo konání kurzu: Po DVK 17:45 – 18:45 • Lidická   Po JVK 18:30 – 19:30 • LidickáProbíhá pouze od 11/2023 do poloviny 06/2024

Podmínka k přihlášení: Tanečník / tanečnice musí být nejprve členem / členkou jiného soutěžního kurzu TSNL.

Kurz je určen pokročilým tanečníkům, kteří chtějí patřit do výběrové taneční malé skupiny No Limitu, kde se budou vzdělávat ve stylu choreografie či akrobacie: HIP HOP UNITE

Budou soutěžit pod organizací TANEČNÍ SKUPINA ROKU.

Harmonogram lekcí: zahájení listopad 2023 – ukončení polovina června 2024 ( soutěž MČR TSR)

Pro zařazení do choreografie je nutná 90 % účast na trénincích.

Výběr proběhne na konkurzu dne 6.11. 17:30 – 18:30h

Street and Fun

STREET & FUN

Základní informace: Přípravný kurz 8 – 10 let 3500 KčPrůměrně cca 90 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Čt 15:00 – 16:00 • Lidická

Kurz je určen začínajícím tanečníkům, kteří by se rádi naučili základní kroky, rytmiku a vstoupili do tanečního světa. Hlavní cílem je zvýšit zájem účastníků kurzu o tancování a zdravý pohyb. Do budoucna je možný zápis do soutěžních kurzů. V tomto kurzu se tanečníci naučí základům tanečních stylů street dance.

Kapacita kurzu je naplněna.

First steps

FIRST STEPS I.

Základní informace: Základní kurz 6 – 7 let 3500 KčPrůměrně cca 90 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 15:00 – 16:00 • Lidická

Taneční průprava a základy pro děti. Lekce je koncipovaná tak, aby děti odcházely z lekce nadšené se zájmem učit se něco nového. V 8 letech by měly být připraveni na to, vybrat si kurz dle své volby.

Kapacita kurzu je naplněna.

First steps 2

FIRST STEPS II.

Základní informace: Základní kurz 5 – 6 let 3500 KčPrůměrně cca 90 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Út 16:00 – 17:00 • Lidická

Taneční průprava a základy pro děti. Lekce je koncipovaná tak, aby děti odcházely z lekce nadšené se zájmem učit se něco nového. V 8 letech by měly být připraveni na to, vybrat si kurz dle své volby.

Kapacita kurzu je naplněna.

Street dance fresh

STREET DANCE FRESH

Základní informace: Základní kurz 10 – 14 let 3500 KčPrůměrně cca 90 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: Čt 16:00 – 17:00 • Lidická

Pro všechny, kteří chtějí tančit nejmodernější styl street dance. V těchto nesoutěžních kurzech nezáleží na zkušenostech, ale na nadšení, které si s sebou na hodiny přinesete. Užijete si spoustu zábavy a hlavně se naučíte základy street dance pod vedením našich trenérů.

Kapacita kurzu je naplněna.

Women and dance

Women and dance

Základní informace: Základní kurz Od 17 let 3800 KčPrůměrně cca 80 Kč za hodinu
Čas a místo konání kurzu: St 18:00 – 19:15 • Lidická

Pro všechny, kteří chtějí tančit nejmodernější styl street dance. V těchto nesoutěžních kurzech nezáleží na zkušenostech, ale na nadšení, které si s sebou na hodiny přinesete. Užijete si spoustu zábavy a hlavně se naučíte základy street dance pod vedením našich trenérů.

Kapacita kurzu je naplněna.

Žádná shoda

Bohužel, vašemu výběru nic neodpovídá. Zkuste výběr rozšířit.