Taneční kurzy street dance 2024/25

V tanečních kurzech TS No Limit v Českých Budějovicích se naučíte tančit ty nejmodernější taneční styly současnosti. Zaměřujeme se na Street Dance, který je nyní nejpopulárnějším stylem tance známý z hudebních klipů, filmů, videí na YouTube apod. Abyste mohli chodit do našich tanečních kurzů, je třeba se stát členem tanečního studia.

Co získáte v rámci členství v TSNL?

V našem tanečním studiu se naučíte streetovou taneční techniku a taneční kroky. Zaměřujeme se také na formování charakteru našich členů. Během lekcí budeme společně pracovat na rozvoji hodnot jako je např. týmová práce, sebeovládání a empatie. Limiťáci se tak stávají nejen stále lepšími tanečníky, ale také lidmi. Skrze tancování se naši členové naučí principům, se kterými se mohou dostat až za hranice tanečního parketu a které využijí ve svém životě.

t

Jak začít tančit v TS No Limit


Vyplňte a zašlete nám online přihlášku, dle vybraného kurzu v konceptu.

Vyplněním on-line přihlášky se vygeneruje QR kód pro platbu nevratné zálohy 50% – rezervace místa v kurzu a doplatek lze provést do 30.9.2024.

Zahájení taneční sezóny bude v týdnu od 16.9.2024 dle rozpisu kurzů.

Organizace kurzů

Všechny pravidelné tréninky kurzů konceptu Tanec pro radost probíhají v prostorách TS No Limit v budově na Lidické 1272/240, České Budějovice (zastávka MHD náměstí Bratří Čapků) a kurzy z konceptu Taneční cesta a Tancem žiju využívají i prostory tělocvičen v ČB nebo sportovních hal, více v kalendáři výuky.

Taneční sezóna a cena

Výuka začíná v týdnu od 16.9.2024 a končí 13.6.2025.

Přečtěte si podmínky účasti na kurzech.

Cena

Členský příspěvek je uvedený u každého kurzu a je na celou taneční sezónu viz. podmínky účasti na kurzech.

Po zaplacení členského příspěvku se stanete součástí zapsaného spolku (vybraného kurzu) a můžete využívat členství v TSNL ve výši dle zařazení do kurzu.