Tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky

Tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky

Napsal: Bc. Jiří Studnička | 1.12.2019 (aktualizace 4.12.2021)

Ať už píšete dopis Ježíškovi nebo chcete udělat někomu radost k narozeninám, koukněte na náš seznam s tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky. Připravili jsme pro vás 6 tipů, které vám můžou s výběrem toho správného dárku pomoci.

Taneční workshop

Čím zaručeně potěšíte každou nadšenou tanečnici a tanečníka? No přece když jim dáte možnost ještě více tančit. A přesně z toho důvodu je taneční workshop ideálním dárkem.

Vybírat můžete z workshopů v renomovaných tanečních centrech v Praze (např. Taneční sector) nebo se můžete podívat na nabídku letních kempů, z nichž ten nejprestižnější je Street Dance Kemp

Taneční oblečení a obuv

Stylové oblečení a pohodlné taneční boty udělají radost vždy. A nemusí to být jen oblečení, ale třeba i chrániče na kolena jsou občas potřeba.

Klubové oblečení tanečního týmu nebo originální kousek renomovaných značek? Na výběr je toho spousta a proto si nejprve zjistěte jaký styl a typ oblečení obdarovaná tanečnice nebo tanečník nosí a pak vybírejte čím jim uděláte radost. Určitě tipem může být i ručně vyrobení poukazu pro tvou kámošku nebo kámoše s pozvánkou společně zajít do nějakého vintage obchodu či second handu, kde nalezneš originální streetové kousky a za pár babek. Další tip mrkni na vinted.cz

V Limitu chystáme novou kolekci unisexových černých hip hopových tepláků pro holky i kluky. Měly by být hotové ještě před Vánoci. Pokud ti chybí jakýkoliv kousek z MERCHE s novým logem k 10.výročí v béžové či šedé kolekci s certifikáty udržitelnosti, zaběhni určitě zakoupit.

Taška na trénink

Možná se to nezdá, ale věcí na trénink je opravdu hodně: tričko, tepláky, mikina (když je zima), ponožky, boty, láhev na pití, chrániče na kolena, ručník, deodorant atd. K tomu ještě mobil a třeba i sluchátka na cestu.

To vše můžete nosit v jednoduchém batohu nebo si pořídit látkovou tašku No Limitu či sportovní tašku s odvětranou kapsou na zpocené oblečení/boty. Nebo třeba batoh s otvorem na dráty od sluchátek.

Zase máte více možností a záleží co konkrétního by se mohlo hodit.

Láhev na vodu

Tahat sebou PET láhev s balenou vodou je nesmysl nejenom proto, že je těžká, ale také protože to je neekologické. Lepší je natočit si vodu z vodovodu přímo v tanečním studiu. A k tomu se hodí nějaká stylová láhev. Koukněte i po ekologických variantách (např. Labeloo)

Masáž

Tanec je fyzicky i psychicky náročná sportovně umělecká aktivita. Proto relax v podobě masáže určitě přijde vhod. Asi není třeba nic víc dodávat ;-)

Vstupenka na taneční představení

Potěšit tanečnici nebo tanečníka můžete i tak, že jim dáte lístky na taneční vystoupení profesionálních tanečníků. Může to být třeba balet v Národním nebo Jihočeském divadle. Zkusit můžete i novo-cirkusové představení od skupiny Losers. Nebo si vyhlídněte nějakou zahraniční show, která občas do Prahy zavítá.

Zaujal vás tento článek a chcete se dozvědět i něco dalšího?

Chcete se u nás naučit tančit?

Přihláška