Tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky

Tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky

Autor: Jiří Studnička | Publikováno: 1.12.2019 (aktualizace 4.12.2021)

Ať už píšete dopis Ježíškovi nebo chcete udělat někomu radost k narozeninám, koukněte na náš seznam s tipy na dárky pro tanečnice a tanečníky. Připravili jsme pro vás 6 tipů, které vám můžou s výběrem toho správného dárku pomoci.

Taneční workshop

Čím zaručeně potěšíte každou nadšenou tanečnici a tanečníka? No přece když jim dáte možnost ještě více tančit. A přesně z toho důvodu je taneční workshop ideálním dárkem.

Vybírat můžete z workshopů v renomovaných tanečních centrech v Praze (např. Taneční sector) nebo se můžete podívat na nabídku letních kempů, z nichž ten nejprestižnější je Street Dance Kemp

Taneční oblečení a obuv

Stylové oblečení a pohodlné taneční boty udělají radost vždy. A nemusí to být jen oblečení, ale třeba i chrániče na kolena jsou občas potřeba.

Klubové oblečení tanečního týmu nebo originální kousek renomovaných značek? Na výběr je toho spousta a proto si nejprve zjistěte jaký styl a typ oblečení obdarovaná tanečnice nebo tanečník nosí a pak vybírejte čím jim uděláte radost. Určitě tipem může být i ručně vyrobení poukazu pro tvou kámošku nebo kámoše s pozvánkou společně zajít do nějakého vintage obchodu či second handu, kde nalezneš originální streetové kousky a za pár babek. Další tip mrkni na vinted.cz

V Limitu chystáme novou kolekci unisexových černých hip hopových tepláků pro holky i kluky. Měly by být hotové ještě před Vánoci. Pokud ti chybí jakýkoliv kousek z MERCHE s novým logem k 10.výročí v béžové či šedé kolekci s certifikáty udržitelnosti, zaběhni určitě zakoupit.

Tepláky TS No Limit

Taška na trénink

Možná se to nezdá, ale věcí na trénink je opravdu hodně: tričko, tepláky, mikina (když je zima), ponožky, boty, láhev na pití, chrániče na kolena, ručník, deodorant atd. K tomu ještě mobil a třeba i sluchátka na cestu.

To vše můžete nosit v jednoduchém batohu nebo si pořídit látkovou tašku No Limitu či sportovní tašku s odvětranou kapsou na zpocené oblečení/boty. Nebo třeba batoh s otvorem na dráty od sluchátek.

Zase máte více možností a záleží co konkrétního by se mohlo hodit.

Láhev na vodu

Tahat sebou PET láhev s balenou vodou je nesmysl nejenom proto, že je těžká, ale také protože to je neekologické. Lepší je natočit si vodu z vodovodu přímo v tanečním studiu. A k tomu se hodí nějaká stylová láhev. Koukněte i po ekologických variantách (např. Labeloo)

Masáž

Tanec je fyzicky i psychicky náročná sportovně umělecká aktivita. Proto relax v podobě masáže určitě přijde vhod. Asi není třeba nic víc dodávat 😉

Vstupenka na taneční představení

Potěšit tanečnici nebo tanečníka můžete i tak, že jim dáte lístky na taneční vystoupení profesionálních tanečníků. Může to být třeba balet v Národním nebo Jihočeském divadle. Zkusit můžete i novo-cirkusové představení od skupiny Losers. Nebo si vyhlídněte nějakou zahraniční show, která občas do Prahy zavítá.

Kam dál?

Přečtěte si další článek na našem blogu nebo se podívejte na nabídku našich tanečních kurzů.

Nejnovější články na blogu:

Jak si stanovit cíle

Autor: Michael Studnička | 5.6.2022Většina sportovců dělá svůj sport, protože ho mají rádi, baví...

Trénink a píle

Autor: Michael Studnička | 23.5.2021Tanec je jedním ze sportů, které mají stejně blízko ke...

Street dance kvíz

Autor: Bc. Jiří Studnička | 1.6.2020Vyzkoušejte své znalosti street dance v našem kvízu....

Více o tanečním studiu:

Sledujte nás na sociálních sítích: